Chráníme vaši investici do elektroniky


Nezáleží na tom, jakou elektroniku si kupujete. Foťákem zachytíte nejkrásnější momenty vašeho života a díky mobilnímu telefonu budete ve spojení s těmi, které milujete. Lednička samotná vás nezabaví, ale ve spojení s dobrým jídlem se stane strategickým místem vaší domácnosti. Bez pračky nebo sušičky si nakonec nebudete umět představit život. Nákup elektroniky představuje důležitou investici. A my vám pomáháme tuto investici ochránit. Díky produktům na ochranu před poškozením a prodloužené záruky bude vaše investice do něčeho, co vám ušetří čas nebo přináší radost, v bezpečí.


Prodloužená záruka


Navazuje na 2letou zákonnou záruku

Jakmile skončí zákonná záruka, nastupujeme my. Pokud se v průběhu doby, na kterou máte zaplacenu prodlouženu záruku, něco porouchá, problém vyřešíme. Stačí, aby závada odpovídala krytí zákonné záruky.


Prodloužení až o 3 roky tzn. 5 let v klidu

Záruku si můžete prodloužit na 1, 2 nebo 3 roky. Je na vás, jak dlouho chcete být v klidu a chránění před nečekanými výdaji. Doporučujeme co nejdelší prodloužení u předmětů, které plánujete používat a vlastnit delší dobu.


Jednoduchý systém hlášení škod

Nastane-li problém, jsme vždy 100% připraveni. Vaši událost nahlásíte komfortně online nebo pomocí telefonní linky. Adresu hlášení škod a telefonní linku najdete na svém certifikátu, který obdržíte emailem. Vše je rychlé a spolehlivé.


Snadno přenositelné na nového majitele

Pokud se rozhodnete své zařízení prodat ještě v době trvání prodloužené záruky, nic se neděje. Prodáte je společně s vygenerovaným certifikátem a nový majitel bude chráněný stejně, jako předtím vy. Prodloužením záruky tak zvýšíte hodnotu svého zařízení.


Pro firmy i koncové zákazníky

Neděláme rozdíly mezi fyzickými a právnickými osobami. Ať jste koncový zákazník, firma, nebo živnostník, můžete získáte stejné možnosti a stejný rozsah krytí škod.


Ochrana až do konce

Pokud nastane problém a budeme řešit škodu, vaše ochrana tím nekončí. Vyřešíme i případný další problém až do časové ceny vašeho zařízení.


Ochrana proti poškození a odcizení


Platí na celém světě

Odstranili jsme nesmyslná regionální omezení. Ať už se vám nepříjemnost stane doma, u našich blízkých sousedů nebo klidně na druhém konci světa, problém vyřešíme. Kamkoliv budete cestovat, budeme s vámi.


Žádná spoluúčast

Dojde-li ke škodě, nebudeme od vás chtít žádnou spoluúčast. Máme totiž rádi přímost a jednoduchost.


Jednoduchý systém hlášení škod

Nastane-li problém, jsme vždy 100% připraveni. Poškození nebo odcizení nahlásíte komfortně online nebo pomocí telefonní linky. Adresu hlášení škod a telefonní linku najdete na svém certifikátu, který obdržíte emailem. Vše je rychlé a spolehlivé.


Snadno přenositelné na nového majitele

Pokud se rozhodnete své zařízení prodat ještě v době trvání ochrany před poškozením a odcizením, nic se neděje. Prodáte je společně s vygenerovaným certifikátem a nový majitel bude chráněný stejně, jako předtím vy. Zvýšíte tak hodnotu svého zařízení.


Pro firmy i koncové zákazníky

Neděláme rozdíly mezi fyzickými a právnickými osobami. Ať jste koncový zákazník, firma, nebo živnostník, získáte stejné možnosti a stejný rozsah krytí škod.


Ochrana před odcizením bez skrytých podmínek

Pokud vám někdo váš drahocenný elektronický kousek odcizí, nahradíme vám škodu. Své zařízení musíte mít v průběhu krádeže u sebe a pod kontrolou. Ale nepřekvapíme vás žádnou skrytou podmínkou, např. že lapka musel překonat překážku.


Ochrana až do konce

Pokud nastane problém a budeme řešit škodu, vaše ochrana tím nekončí. Vyřešíme i případný další problém až do časové ceny vašeho zařízení.


O poskytovateli


INSIA je největší sítí pojišťovacích makléřů ve střední Evropě. Svým klientům zajišťuje celou šíři pojištění od životního pojištění přes pojištění aut, majetku občanů, podnikatelů až po složitá průmyslová rizika. INSIA a.s. patří do koncernu Marsh & McLennan Companies, společnosti s ročními příjmy přesahujícími 12 miliard dolarů.


 
 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.