optické konvertory


 Podle výrobce: 
 Řazení:   cena    název    datum
 Dostupnost:         

 Strana: 1 2 3 4 5 >
 
1000BASE-SX SFP
transceiver module, MMF, 850nm, DOM
9 648 Kč s DPH
(7972.78 Kč bez DPH)0% úrok
100FX SFP on GE SFP
ports for DSBU switches
4 856 Kč s DPH
(4012.99 Kč bez DPH)
ADAPTÉR z USB na
Fast Ethernet RJ45F - Value
403 Kč s DPH
(332.24 Kč bez DPH)
Allied Telesis 10
100 15km SC WDM AT-FS238A 1
3 164 Kč s DPH
(2614.42 Kč bez DPH)
Allied Telesis 10
100 15km SC WDM AT-FS238B 1
3 164 Kč s DPH
(2614.42 Kč bez DPH)
Allied Telesis 10
100 ST media konvert.AT-MC115XL
4 791 Kč s DPH
(3959.47 Kč bez DPH)
Allied Telesis 10
100TX PoE 100FX SC AT-PC232 POE
8 767 Kč s DPH
(7244.92 Kč bez DPH)
Allied Telesis
100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX 15
575 Kč s DPH
(474.73 Kč bez DPH)
Allied Telesis
100FX(SC)MM 100FX(SC)SM 15kmMC104XL
10 497 Kč s DPH
(8675.02 Kč bez DPH)
Allied Telesis AT
-PWR4
4 570 Kč s DPH
(3776.77 Kč bez DPH)
Allied Telesis AT
-WLMT 1ks
133 Kč s DPH
(109.73 Kč bez DPH)
Allied Telesis
converter 10 100+100FX SC AT-FS202
3 686 Kč s DPH
(3045.97 Kč bez DPH)
Allied Telesis
converter 10 100+100FX ST AT-FS201
3 686 Kč s DPH
(3045.97 Kč bez DPH)
Allied Telesis
media convertor chassis AT-MCR12-50
10 503 Kč s DPH
(8680.15 Kč bez DPH)
Allied Telesis SC
Giga media MM konvert. AT-MC1004
5 138 Kč s DPH
(4245.85 Kč bez DPH)0% úrok
Allied Telesis SC
media conv.MM 2km AT-MC102XL
2 082 Kč s DPH
(1720.25 Kč bez DPH)
Allied Telesis SC
media conv.SM 15km AT-MC103XL
5 152 Kč s DPH
(4257.67 Kč bez DPH)
Allied Telesis SPF
media konvertor AT-MC1008 SP
7 368 Kč s DPH
(6088.87 Kč bez DPH)
Allied Telesis ST
media conv.MM 2km AT-MC101XL
2 000 Kč s DPH
(1652.37 Kč bez DPH)
ATEN Konvertor USB
- Parallel Printer
383 Kč s DPH
(316.34 Kč bez DPH)
ATEN Konvertor USB
- RS232
376 Kč s DPH
(310.2 Kč bez DPH)
Aten Video
converter VGA +audio to HDMI
2 369 Kč s DPH
(1957.3 Kč bez DPH)
Canon makro
předsádka 500D 58 mm
2 049 Kč s DPH
(1693.13 Kč bez DPH)
Cisco 10GBASE-CU
SFP+ Cable 1 Meter
1 715 Kč s DPH
(1416.81 Kč bez DPH)
Cisco MFELX1-RF
4 033 Kč s DPH
(3332.62 Kč bez DPH)
Cisco MGBBX1-RF
7 141 Kč s DPH
(5900.92 Kč bez DPH)
Cisco MGBLX1-RF
4 814 Kč s DPH
(3978.37 Kč bez DPH)
Cisco MGBT1-RF
3 113 Kč s DPH
(2572.42 Kč bez DPH)
D-Link Hi-speed USB
2.0 10 100 Ethernet Adapter
775 Kč s DPH
(639.76 Kč bez DPH)
D-Link konvertor
média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Multimode
4 087 Kč s DPH
(3377.55 Kč bez DPH)0% úrok
D-Link media
konvertor do Chassis pro DMC sérii
9 389 Kč s DPH
(7758.91 Kč bez DPH)
D-Link USB 3.0
Gigabit Adapter
751 Kč s DPH
(620 Kč bez DPH)

 Strana: 1 2 3 4 5 >
 



 
Vše pod jednou střechou
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.