switche

Můžete si vybírat podle vlastností:

 Frekvence:
  
 Kapacita:


 Podle výrobce: 
 Řazení:   cena    název    datum
 Dostupnost:         

 Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>
 
1-port Mini-GBIC
SFP to 1000BaseLX, 10km
1 820 Kč s DPH
(1503.69 Kč bez DPH)
1000BASE-SX SFP
transceiver module, MMF, 850nm, DOM
9 731 Kč s DPH
(8041.93 Kč bez DPH)
1000BASE-T SFP
6 036 Kč s DPH
(4987.79 Kč bez DPH)
1000BASE-T SFP
(NEBS 3 ESD)
8 563 Kč s DPH
(7076.48 Kč bez DPH)
100FX SFP on GE SFP
ports for DSBU switches
4 898 Kč s DPH
(4047.79 Kč bez DPH)
10GBASE-CU SFP+
Cable 2 Meter
1 973 Kč s DPH
(1630.07 Kč bez DPH)
10GBASE-CU SFP+
Cable 5 Meter
2 905 Kč s DPH
(2400.41 Kč bez DPH)
10GBASE-ER SFP
Module
192 801 Kč s DPH
(159339.09 Kč bez DPH)
10GBASE-LRM SFP
Module
15 201 Kč s DPH
(12562.19 Kč bez DPH)
10GBASE-SR SFP
Module
15 021 Kč s DPH
(12413.37 Kč bez DPH)
10GBASE-SR X2
Module
30 475 Kč s DPH
(25185.85 Kč bez DPH)
155Mbps Multi-Mode
LC SFP Transceiver (2km)
2 495 Kč s DPH
(2061.66 Kč bez DPH)
16 port 10/100
1000TX unmanged switch
3 226 Kč s DPH
(2666.07 Kč bez DPH)
16-portový 10
100Mbps přepínač bez správy
1 498 Kč s DPH
(1237.48 Kč bez DPH)
24-port 10/100 Fast
Ethernet Unmanaged Switch
2 040 Kč s DPH
(1685.77 Kč bez DPH)
24-Port GB
Unmanaged Switch
2 790 Kč s DPH
(2305.28 Kč bez DPH)
2504 Wireless
Controller with 15 AP Licenses
75 329 Kč s DPH
(62254.92 Kč bez DPH)
2504 Wireless
Controller with 25 AP Licenses
126 398 Kč s DPH
(104461.16 Kč bez DPH)
2504 Wireless
Controller with 5 AP Licenses
24 968 Kč s DPH
(20634.22 Kč bez DPH)
5-port 10/100Mbps
Unmanaged Switch, Metal chassis
687 Kč s DPH
(567.06 Kč bez DPH)
715W AC Config 1
Power Supply
21 099 Kč s DPH
(17436.4 Kč bez DPH)
8level GES-5D
Switch 5x 10 100 1000Mbps Desktop
480 Kč s DPH
(396.43 Kč bez DPH)
8level GES-8D
Switch 8x 10 100 1000Mbps Desktop
567 Kč s DPH
(468.46 Kč bez DPH)
Access Point/802
.11acn dual 1xGNet
17 780 Kč s DPH
(14694.06 Kč bez DPH)
Active Twinax cable
assembly, 10m
7 979 Kč s DPH
(6594.16 Kč bez DPH)
Adaptor Module
X2>SFP+
3 919 Kč s DPH
(3238.31 Kč bez DPH)
AirLive 20 Port SFP
with 4 Port Combo Managed Switch
11 393 Kč s DPH
(9415.64 Kč bez DPH)
AirLive 24xGbit +
4xUTP SFP 802.3AT PoE switch
10 674 Kč s DPH
(8820.97 Kč bez DPH)
AirLive 8*10/100,4
-port POE-FSH804at switch
1 737 Kč s DPH
(1434.84 Kč bez DPH)
AirLive 8x10/100+2x
Combo Gigabit 802.3at
4 075 Kč s DPH
(3367.27 Kč bez DPH)
AirLive Industrial
Switch IE-541POE
5 389 Kč s DPH
(4452.97 Kč bez DPH)

 Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>
 



 
Vše pod jednou střechou
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.