Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

91-010-203001B4718937510337ZyXELZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10kmIlustrativní obrázek
ZyXEL SFP LX 10 D (Single Mode) transceiver, (LC), Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 20%
Maloobchodní cena: 2 885 Kč, Ušetříte 565 Kč (20 %)
2 320 Kč
1916.99 Kč bez DPH
€ 85.78
2320 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin switche
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4718937510337
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
91-010-203001B
DPH:21 %
Hmotnost:0.52 kg


 
ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.