Micronet 1000BASE-SX mini-GBIC SFP Module M363A

M363A4712688590433MicronetSFP 1,25G, 850nm, Multimode, LC Connector, 550M for Gigabit SFP Slot

V souladu s 1000BASE-SX standard
V souladu s SFP Multi-Source dohody (MSA)
Standardní LC Duplex Connector
Hot Pluggable
Ideální řešení pro přenos dat Gigabit
Multi vendor / device support
do 550m

Optika: Ano
Rychlost LAN max.: 1000 Mbps
Low profile: Ano
Ilustrativní obrázek
SFP 1,25G, 850nm, Multimode, LC Connector, 550M for Gigabit SFP Slot V souladu s 1000BASE SX standard V souladu s SFP Multi Source dohody (MSA) Standardní LC Duplex Connector Hot Pluggable Ideální řešení pro přenos dat Gigabit Multi vendor / device support do 550m Optika Ano Rychlost LAN max. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 48%
Maloobchodní cena: 1 626 Kč, Ušetříte 777 Kč (48 %)
849 Kč
701.11 Kč bez DPH
€ 31.35
849 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin rozšiřující karty, moduly
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4712688590433
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
M363A
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
SFP 1,25G, 850nm, Multimode, LC Connector, 550M for Gigabit SFP Slot
V souladu s 1000BASE-SX standard
V souladu s SFP Multi-Source dohody (MSA)
Standardní LC Duplex Connector
Hot Pluggable
Ideální řešení pro přenos dat Gigabit
Multi vendor / device support
do 550m
Optika: Ano
Rychlost LAN max.: 1000 Mbps
Low profile: Ano


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.