Net-X SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco

NAMNTX1000038592457033424NET-XNet-X SFP 100 Mbps MM LC 550 m


SFP modul pro sloty podporující rychlost 100 Mbps s LC konektorem. Pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné spojení a využívá dvě optická vlákna


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Formát: SFP

Rychlost: 100 Mbps

Typ: multi mode

Vzdálenost: max. 550 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: duální LC








Modelové číslo: SFP 100Mbps MM LC 550 m
Barva: stříbrná
Výrobce: NET-X
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Net X SFP 100 Mbps MM LC 550 m SFP modul pro sloty podporující rychlost 100 Mbps s LC konektorem. Pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní obousměrnéCelý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 11%
Maloobchodní cena: 516 Kč, Ušetříte 55 Kč (11 %)
461 Kč
380.86 Kč bez DPH
€ 17.71
461 Skladem, expedice do 24 hodin optické konvertory
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

EAN:
8592457033424
  ks
Net-X SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco Net-X SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco nabízíme také ve výprodeji
345 Kč skladem: 1 ks

Jedná se o nové a nerozbalené zboží, které nepřevzal zákazník

P/N:
NAMNTX100003
DPH:21 %
Hmotnost:0.02 kg


 
Net-X SFP 100 Mbps MM LC 550 m
SFP modul pro sloty podporující rychlost 100 Mbps s LC konektorem. Pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné spojení a využívá dvě optická vlákna
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP
Rychlost: 100 Mbps
Typ: multi mode
Vzdálenost: max. 550 m
Tx/Rx: 850 nm
Konektor: duální LC
Modelové číslo: SFP 100Mbps MM LC 550 m
Barva: stříbrná
Výrobce: NET-X


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.