Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco kompatibilní

NAMNTX1000098592457033479NET-XNet-X SFP 1000 Mbps WDMB SM 2 km


WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a B.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Formát: SFP

Rychlost: 1000 Mbps

Typ: WDM

Vzdálenost: max. 2 km

Tx/Rx: 1550/1310 nm

Konektor: LC simplex







Výrobce: NET-X
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Net X SFP 1000 Mbps WDMB SM 2 km WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 17%
Maloobchodní cena: 829 Kč, Ušetříte 145 Kč (17 %)
684 Kč
564.51 Kč bez DPH
€ 25.28
684 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
8592457033479
  ks
P/N:
NAMNTX100009
DPH:21 %
Hmotnost:0.02 kg


 
Net-X SFP 1000 Mbps WDMB SM 2 km
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a B.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP
Rychlost: 1000 Mbps
Typ: WDM
Vzdálenost: max. 2 km
Tx/Rx: 1550/1310 nm
Konektor: LC simplex
Výrobce: NET-X


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.