Net-X SFP modul/ 1G/ WDMA SM LC/ TRx 1310/1550/ 2km/ Cisco kompatibilní

NAMNTX1000088592457033462NET-XNet-X SFP 1000 Mbps WDMA SM 2 km


WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a B.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Formát: SFP

Rychlost: 1000 Mbps

Typ: WDM

Vzdálenost: max. 2 km

Tx/Rx: 1310/1550 nm

Konektor: LC simplex


Ilustrativní obrázek
Net X SFP 1000 Mbps WDMA SM 2 km WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 18%
Maloobchodní cena: 851 Kč, Ušetříte 152 Kč (18 %)
699 Kč
577.1 Kč bez DPH
€ 25.82
699 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
8592457033462
  ks
Kup najisto
P/N:
NAMNTX100008
DPH:21 %
Hmotnost:0.02 kg


 
Net-X SFP 1000 Mbps WDMA SM 2 km
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a B.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP
Rychlost: 1000 Mbps
Typ: WDM
Vzdálenost: max. 2 km
Tx/Rx: 1310/1550 nm
Konektor: LC simplex


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.