Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX14260039342731CISCO SBMGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF
1000BASE-SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m

62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m
62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m
50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m
50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m

Multimode fiber (MMF)
Ilustrativní obrázek
MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF 1000BASE SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 42%
Maloobchodní cena: 3 872 Kč, Ušetříte 1611 Kč (42 %)
2 261 Kč
1867.88 Kč bez DPH
€ 83.57
2261 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin switche
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4260039342731
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
MGBSX1
DPH:21 %
Hmotnost:0.01 kg


 
MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF
1000BASE-SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m
62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m
62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m
50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m
50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m
Multimode fiber (MMF)


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.