Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"

AXM762-10000S606449064124NetgearPřidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhraním
Spolupracuje se dvěma zabudovanými 10 GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200
Podporuje 10 GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743


Přidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhranímSpolupracuje se dvěma zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200
Podporuje 10GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743
Spolupracuje se standardními 10Gb SFP+ rozhraními
LC konektor
Nabízí 10Gb/s Ethernet až do vzdálenosti 300 m s 50/125?m OM3 optickými kabely
Podporuje 10Gb/s Ethernet do vzdálenosti 33 m při použití 62.5/125?m OM1 optických kabelů
Poskytuje připojení a odpojení přímo za běhu
10GBaseSR optická technologie je stejná pro XFP a SFP+
Pětiletá záruka
Ilustrativní obrázek
Přidává 10Gb/s ethernetovou "long reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhraním Spolupracuje se dvěma zabudovanými 10 GE SFP+ rozhraními GSM7328S 200 a GSM7352S 200 Podporuje Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 41%
Maloobchodní cena: 38 659 Kč, Ušetříte 15984 Kč (41 %)
22 675 Kč
18739.13 Kč bez DPH
€ 888.15
22675 obvykle do 14 dnů switche
Dostupné:
obvykle do 14 dnů
EAN:
606449064124
Doprava po celé ČR zdarma
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
AXM762-10000S
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Přidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhraním
Spolupracuje se dvěma zabudovanými 10 GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200
Podporuje 10 GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743
Přidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhranímSpolupracuje se dvěma zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200
Podporuje 10GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743
Spolupracuje se standardními 10Gb SFP+ rozhraními
LC konektor
Nabízí 10Gb/s Ethernet až do vzdálenosti 300 m s 50/125?m OM3 optickými kabely
Podporuje 10Gb/s Ethernet do vzdálenosti 33 m při použití 62.5/125?m OM1 optických kabelů
Poskytuje připojení a odpojení přímo za běhu
10GBaseSR optická technologie je stejná pro XFP a SFP+
Pětiletá záruka


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Technologie kabeláže10Gbase-LR
Rychlost datového přenosu (maximální)10000 Mbit/s
RozhraníLR
Technologie propojeníKabel
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.