HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver

J4859C8835852678112HPHmotnost a rozměry
Hmotnost: 20 g
Rozměry (š x h x v): 5.69 x 1.37 x 1.23 cm

Technické detaily
Velikost: 2.24 x 0.54 x 0.486.
Délka kabelu: 2-550 m (multimode 62.5 ?m core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 ?m core diameter, 400 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 ?m core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-10,000 m (single-mode fiber)
Hmotnost: 0.04 lb.
Zadní konektory: 1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only


Provedení switche: Moduly
Optika: Ano
Rychlost LAN max.: 1000 Mbps
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Hmotnost a rozměry Hmotnost 20 g Rozměry (š x h x v) 5.69 x 1.37 x 1.23 cm Technické detaily Velikost 2.24 x 0.54 x 0.486. Délka kabelu 2 550 m (multimode 62.5 ?m core diameter, 500Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 18%
Maloobchodní cena: 8 240 Kč, Ušetříte 1450 Kč (18 %)
6 790 Kč
5611.12 Kč bez DPH
€ 251.28
6790 Kč Skladem, expedice do 24 hodin switche
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

EAN:
8835852678112
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
J4859C
DPH:21 %
Hmotnost:0.13 kg


 
Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 20 g
Rozměry (š x h x v): 5.69 x 1.37 x 1.23 cm
Technické detaily
Velikost: 2.24 x 0.54 x 0.486.
Délka kabelu: 2-550 m (multimode 62.5 ?m core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 ?m core diameter, 400 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 ?m core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-10,000 m (single-mode fiber)
Hmotnost: 0.04 lb.
Zadní konektory: 1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only
Provedení switche: Moduly
Optika: Ano
Rychlost LAN max.: 1000 Mbps


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Spotřeba elektrické energie0.5 W
Typ SFP vysílačeLX
Podporovaný průměr optického kabelu62.5, 50 um
Vlnová délka1310 nm
Duplexní systémPlná
Typ kabeluMulti-mode
Rychlost datového přenosu (maximální)1000 Mbit/s
RozhraníSFP
Hmotnost20 g
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.