Netgear 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module

AGM732F606449034493NetgearNETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP
PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP

AGM732F

Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-LX connectivity over 10Km

- Small size for high density fiber connections
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
- 1000BASE-LX connectivity over 10Km
- LC connector
- Works with 9 ?m single mode cabling
- Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F
Ilustrativní obrázek
NETGEAR ProSafe GBIC Module 1000BASE LX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE LX FIBER SFP AGM732F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 9%
Maloobchodní cena: 8 277 Kč, Ušetříte 717 Kč (9 %)
7 560 Kč
6247.14 Kč bez DPH
€ 294.81
7560 Skladem, expedice do 24 hodin switche
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

EAN:
606449034493
Doprava po celé ČR zdarma
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
AGM732F
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP
PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP
AGM732F
Small size for high density fiber connections
Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
1000BASE-LX connectivity over 10Km
- Small size for high density fiber connections
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
- 1000BASE-LX connectivity over 10Km
- LC connector
- Works with 9 ?m single mode cabling
- Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.