Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW

DK-2522-014016032248392DigitusDIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 ?, Duplex Length 1m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: SC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G50/125?
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125?
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag







Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 ?, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferruleCelý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 181 Kč, Ušetříte 9 Kč (5 %)
172 Kč
142.05 Kč bez DPH
€ 6.6
172 skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin kabeláž
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4016032248392
  ks
P/N:
DK-2522-01
DPH:21 %
Hmotnost:0.06 kg


 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 ?, Duplex Length 1m
Best performance and link quality for your network
Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: SC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G50/125?
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125?
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.