Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

AXM761-10000S606449064131NetgearAdds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces

Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200

Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743

10 Gigabit Ethernet ?short range? fiber connectivity
LC duplex connector
Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 550 m (1,804 ft) distances with 50/125?m OM4 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m (984 ft) distances with 50/125?m OM3 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33 m (108 ft) distances with 62.5/125?m OM1/OM2 multimode fiber cables
Ordering part number: (1 unit) AXM761-10000S
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Adds 10 Gigabit Ethernet "short reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S 200 and GSM7352S 200 FitsCelý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 41%
Maloobchodní cena: 16 940 Kč, Ušetříte 6955 Kč (41 %)
9 985 Kč
8251.94 Kč bez DPH
€ 369.54
9985 Kč obvykle do týdne switche
Dostupné:
obvykle do týdne
EAN:
606449064131
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
AXM761-10000S
DPH:21 %
Hmotnost:0.11 kg


 
Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces
Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200
Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743
10 Gigabit Ethernet ?short range? fiber connectivity
LC duplex connector
Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 550 m (1,804 ft) distances with 50/125?m OM4 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m (984 ft) distances with 50/125?m OM3 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33 m (108 ft) distances with 62.5/125?m OM1/OM2 multimode fiber cables
Ordering part number: (1 unit) AXM761-10000S

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Technologie kabeláže10Gbase-SR
Rychlost datového přenosu (maximální)10000 Mbit/s
RozhraníLC
Technologie propojeníKabel
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.