Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 2m, 15 LGW

DK-2533-02/34016032248866Assmann
Výrobce: Assmann
Třída produktu: Kabely a spojky
Délka:   2 m
Typ kabeláže:   multimode optický kabel 50/125 (OM3)
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   LC duplex
Maximální rychlost přenosu:   1000 Mb/s
Barva:   modrá
Ilustrativní obrázek
Výrobce Assmann Třída produktu Kabely a spojky Délka   2 m Typ kabeláže   multimode optický kabel 50/125 (OM3) Typ konektoru 1   LC duplex Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 213 Kč, Ušetříte 10 Kč (5 %)
203 Kč
167.41 Kč bez DPH
€ 7.49
203 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin kabely, redukce
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4016032248866
  ks
Kup najisto
P/N:
DK-2533-02/3
DPH:21 %
Hmotnost:0.8 kg


 
5 stars, based on 1 reviews
Výrobce: Assmann
Třída produktu: Kabely a spojky
Délka:   2 m
Typ kabeláže:   multimode optický kabel 50/125 (OM3)
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   LC duplex
Maximální rychlost přenosu:   1000 Mb/s
Barva:   modrá


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


Jak zákazníci hodnotí produkt

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 2m, 15 LGW

Průměrné hodnocení 100%. Hodnotil 1 zákazník. Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

uvozovkyVybiral jsem podle recenzi tady.
Na takove to domaci zvykani uplne postacuje.
Danove priznani z ni vypada skoro jako original ;)
Libi se mi, ze se drzak na papiry sam vyklopi pred tiskem (uz se tesim, az si pred tiskarnu postavim hrnek s kafem).uvozovky

před 0 měsíci, Anonym   
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.