D-Link 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD

DEM-310GT790069248146D-LinkLC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z)
Plně duplexní provoz 2000Mbit
802.3x podpora Flow-Control
Výměna za provozu
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control
Jednovidové vlákno 9/125?m až 5 km


Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125?m až 5 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.

Vhodný k:
- DES-3250TG
- DES-3224TGR
- DES-3526
- DES-3550
- DES-3312SR
- DGS-1216T
- DGS-1216T
- DGS-3224SR
- DGS-3224Sri
- DES-6500


Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow Control Jednovidové vlákno 9/125?m až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC Duplex) max.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 4%
Maloobchodní cena: 1 839 Kč, Ušetříte 65 Kč (4 %)
1 774 Kč
1465.94 Kč bez DPH
€ 64.81
1774 Kč Skladem, expedice do 24 hodin switche
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

EAN:
790069248146
  ks
P/N:
DEM-310GT
DPH:21 %
Hmotnost:0.54 kg


 
LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z)
Plně duplexní provoz 2000Mbit
802.3x podpora Flow-Control
Výměna za provozu
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control
Jednovidové vlákno 9/125?m až 5 km
Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125?m až 5 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.
Vhodný k:
- DES-3250TG
- DES-3224TGR
- DES-3526
- DES-3550
- DES-3312SR
- DGS-1216T
- DGS-1216T
- DGS-3224SR
- DGS-3224Sri
- DES-6500



Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Technické vlastnostiOptical Receiver Sensitivity -20dBm
Technologie kabeláže1000BASE-LX
Splňuje průmyslové standardy802.3z
Protokol datového spojeníGigabit Ethernet
Rozměry (ŠxHxV)29.8 x 11.8 x 56.3 mm
InterníAno
BarvaNerezová ocel
Rychlost přenosu dat1 Gbit/s
Rozsah teplot při skladování (T-T)-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 70 °C
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.