Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

MGBLH14260039342748Cisco1000BASE-LH SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 40 km

Single-mode fiber
1000BASE-LH
Distance Up to 40 km
Wavelenght 1310 nm
Duplex LC connector
Ilustrativní obrázek
1000BASE LH SFP transceiver, for single mode fiber, Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 38%
Maloobchodní cena: 7 732 Kč, Ušetříte 2915 Kč (38 %)
4 817 Kč
3980.49 Kč bez DPH
€ 177.99
4817 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin switche
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4260039342748
  ks
Cisco MGBLH1, gigabit ethernet LH Mini-GBIC SFP transceiver, 40km Cisco MGBLH1, gigabit ethernet LH Mini-GBIC SFP transceiver, 40km nabízíme také ve výprodeji
4 553 Kč skladem: 3 ks

Jedná se o nové a nerozbalené zboží, které nepřevzal zákazník

Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
MGBLH1
DPH:21 %
Hmotnost:0.01 kg


 
1000BASE-LH SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 40 km
Single-mode fiber
1000BASE-LH
Distance Up to 40 km
Wavelenght 1310 nm
Duplex LC connector

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.