10GBASE-SR SFP Module

SFP-10G-SR=882658167003CiscoMožnosti připojení
Technologie propojení: Kabel
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 75 g
* Další charakteristiky
Konektor(y): LC/PC
Rozhraní: SFP
Rozměry (š x h x v): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Typ vlákna: MMF
Ilustrativní obrázek
Možnosti připojení Technologie propojení Kabel * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T T) 0 70 °C Rozsah teplot při skladování (T T) 40 85 °C * Hmotnost a rozměry Hmotnost 75 g * Další charakteristiky Konektor(y) LC/PC Rozhraní SFP Rozměry (š x h x v) 13. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 9%
Maloobchodní cena: 16 642 Kč, Ušetříte 1446 Kč (9 %)
15 196 Kč
12558.62 Kč bez DPH
€ 562.4
15196 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin switche
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
882658167003
Doprava po celé ČR zdarma
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
SFP-10G-SR=
DPH:21 %
Hmotnost:1.3 kg


 
Možnosti připojení
Technologie propojení: Kabel
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 75 g
* Další charakteristiky
Konektor(y): LC/PC
Rozhraní: SFP
Rozměry (š x h x v): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Typ vlákna: MMF

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Vlnová délka850 nm
Konektor(y)LC/PC
Rozměry (ŠxHxV)13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Vyměnitelný za provozuAno
RozhraníSFP
Technologie propojeníKabel
Hmotnost75 g
Rozsah teplot při skladování (T-T)-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 70 °C
Typ vláknaMMF
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.