OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

JD118B_OEMOEMSFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilníIlustrativní obrázek
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE SX, MM, 300/550m, Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 1%
Maloobchodní cena: 632 Kč, Ušetříte 8 Kč (1 %)
624 Kč
514.95 Kč bez DPH
€ 23.03
624 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin switche
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
P/N:
JD118B_OEM
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
JD118B_OEM
DPH:21 %
Hmotnost:0.12 kg


 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.