MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)

S+85DLC03DMikroTikS+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product code S+85DLC03D
Data Rate 10G
Distance 300m
Mode MM
Wavelength 850nm
Connector LC
Format SFP+



Typ rozhraní: SFP+
Ilustrativní obrázek
S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036 8G 2S+ and CCR1036 8G 2S+EM. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
1 349 Kč
1114.74 Kč bez DPH
€ 49.85
1349 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin switche
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
P/N:
S+85DLC03D
  ks
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G nabízíme také ve výprodeji
1 248 Kč skladem: 2 ks

Jedná se o nové a nerozbalené zboží, které nepřevzal zákazník

Kup najisto
P/N:
S+85DLC03D
DPH:21 %
Hmotnost:0.2 kg


 
S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections
Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Product code S+85DLC03D
Data Rate 10G
Distance 300m
Mode MM
Wavelength 850nm
Connector LC
Format SFP+
Typ rozhraní: SFP+


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.