TP-LINK TL-SL2210 managed switch 8port 8 x 10/100 Mbit/sec + 1x 1000 Mbps SFP +

TL-SL22106935364021450TP-LINKLayer 2 funkce

Link Aggregation Control Protocol (LACP)
Až 512 VLAN současně (z 4K VLAN ID)
STP / RSTP / MSTP
IGMP Snooping
Quality of Service

4 prioritní fronty
Podpora IEEE 802.1p
DSCP QoS
Míra omezení funkce
bezpečnostní strategie

Access Control List (L2 ~ L4 ACL)
Port Security
Storm Control
SSL a SSH šifrování
řízení

Web-based GUI
Command Line Interface (Telnet)
SNMP v1/v2c/v3
RMON (1,2,3,9 skupina)

Hardwarové funkce
Standardy a protokoly IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Rozhraní 8 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation /Auto MDI/MDIX)
1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
1 Gigabit SFP Slot
Síťová media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Rozměry (š*h*v) 11.6 * 7.1 * 1.7 in. (294 * 180 * 44 mm)
Napájení 100~240VAC, 50/60Hz
VÝKON
Šířka pásma / Základní deska 5.6Gbps
Tabulka MAC adres 8k
Vyrovnávací paměť paketů 4.1Mb
Rychlost předávání paketů 4.2Mpps
Jumbo rámec 10KB
Softwarové funkce
Kvalita služeb Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
Funkce L2 IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Seznam řízení přístupu L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Zabezpečení SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
Správa Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
JINÉ
Certifikace CE, FCC, RoHS
Obsah balení TL-SL2210
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Systémové požadavky Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS or Linux-based operating system
Provozní prostředí Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -40°C +70°C
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Layer 2 funkce Link Aggregation Control Protocol (LACP) Až 512 VLAN současně (z 4K VLAN ID) STP / RSTP / MSTP IGMP Snooping Quality of Service 4 prioritní fronty Podpora IEEE 802.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
2 104 Kč
1738.5 Kč bez DPH
€ 80
2104 Skladem, expedice do 24 hodin switche
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

EAN:
6935364021450
Doprava po celé ČR zdarma
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
TL-SL2210
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Layer 2 funkce
Link Aggregation Control Protocol (LACP)
Až 512 VLAN současně (z 4K VLAN ID)
STP / RSTP / MSTP
IGMP Snooping
Quality of Service
4 prioritní fronty
Podpora IEEE 802.1p
DSCP QoS
Míra omezení funkce
bezpečnostní strategie
Access Control List (L2 ~ L4 ACL)
Port Security
Storm Control
SSL a SSH šifrování
řízení
Web-based GUI
Command Line Interface (Telnet)
SNMP v1/v2c/v3
RMON (1,2,3,9 skupina)
Hardwarové funkce
Standardy a protokoly IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Rozhraní 8 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation /Auto MDI/MDIX)
1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
1 Gigabit SFP Slot
Síťová media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Rozměry (š*h*v) 11.6 * 7.1 * 1.7 in. (294 * 180 * 44 mm)
Napájení 100~240VAC, 50/60Hz
VÝKON
Šířka pásma / Základní deska 5.6Gbps
Tabulka MAC adres 8k
Vyrovnávací paměť paketů 4.1Mb
Rychlost předávání paketů 4.2Mpps
Jumbo rámec 10KB
Softwarové funkce
Kvalita služeb Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
Funkce L2 IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Seznam řízení přístupu L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Zabezpečení SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
Správa Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
JINÉ
Certifikace CE, FCC, RoHS
Obsah balení TL-SL2210
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Systémové požadavky Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS or Linux-based operating system
Provozní prostředí Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -40°C +70°C
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.