Signamax optická spojka duplexní MM LC-LC 50/125, OM2, modrá

703012228592457039587SignamaxOptická spojka Signamax LC-LC MM 50/125, duplexní


Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. Plastová s křidélky i pružinkou


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Typ konektoru: LC

Typ vlákna: MM

Provedení: duplexní



Výrobce: OEM
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Optická spojka Signamax LC LC MM 50/125, duplexní Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

EAN:
8592457039587
P/N:
70301222
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Optická spojka Signamax LC-LC MM 50/125, duplexní
Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. Plastová s křidélky i pružinkou
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ konektoru: LC
Typ vlákna: MM
Provedení: duplexní
Výrobce: OEM

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.