SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů 1.25G (20km)

S-3553LC20DMikrotikWDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.

Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj.

Technické specifikace:


Parametr Hodnota
Typ modulu SFP

Výstup Optický

Typ vidu Single-Mode

Rychlost 1G

Technologie WDM ano

Konektor(y) 1x LC

Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm

Délka trasy 20km

DDMI -

Obsah balení 2x SFP modul



Typ rozhraní: SFP
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor Cena je za 2ks = kompletní spoj.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
1 718 Kč
1419.82 Kč bez DPH
€ 63.78
1718 Kč Skladem, expedice do 24 hodin switche
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

P/N:
S-3553LC20D
  ks
P/N:
S-3553LC20D
DPH:21 %
Hmotnost:0.19 kg


 
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.
Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj.
Technické specifikace:

Parametr Hodnota
Typ modulu SFP

Výstup Optický

Typ vidu Single-Mode

Rychlost 1G

Technologie WDM ano

Konektor(y) 1x LC

Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm

Délka trasy 20km

DDMI -

Obsah balení 2x SFP modul
Typ rozhraní: SFP


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Kompatibilní produktyRB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S
Rychlost datového přenosu (maximální)1250 Mbit/s
RozhraníSFP
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.