Gembird optický patch kabel LC-ST duplex MM 50/125 OM2 oranžový 10m

CFO-LCST-OM2-10M8716309073219Gembird
Výrobce: Gembird
Třída produktu: Patchcordy a instalační kabely
Délka:   10 m
Typ kabeláže:   multimode optický kabel 50/125 (OM2)
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   ST duplex
Maximální rychlost přenosu:   netýka se
Doplňující informace:   Ideálny pro vysokorýchlostní přenos dat s minimálni stratou signálu
Barva:   oranžová
Čistá hmotnost:   0.156 kg
Ilustrativní obrázek
Výrobce Gembird Třída produktu Patchcordy a instalační kabely Délka   10 m Typ kabeláže   multimode optický kabel 50/125 (OM2) Typ konektoru 1   Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 321 Kč, Ušetříte 15 Kč (5 %)
306 Kč
252.26 Kč bez DPH
€ 11.29
306 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin kabeláž
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
8716309073219
  ks
Kup najisto
P/N:
CFO-LCST-OM2-10M
DPH:21 %
Hmotnost:0.16 kg


 
Výrobce: Gembird
Třída produktu: Patchcordy a instalační kabely
Délka:   10 m
Typ kabeláže:   multimode optický kabel 50/125 (OM2)
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   ST duplex
Maximální rychlost přenosu:   netýka se
Doplňující informace:   Ideálny pro vysokorýchlostní přenos dat s minimálni stratou signálu
Barva:   oranžová
Čistá hmotnost:   0.156 kg


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.