MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MT S-31DLC20DMicroTik
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Doplňující informace:   S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to
20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.
Zařízení ve kterých je používaný:   Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Další informace:   Brochure
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Výrobce MicroTik Třída produktu Zařízení bezdrátových sítí Typ   MiniGBIC (SFP) 1000Base LX (LC) Doplňující informace   S 31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 645 Kč, Ušetříte 31 Kč (5 %)
614 Kč
507.11 Kč bez DPH
€ 22.71
614 Kč Skladem, expedice do 24 hodin routery
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

P/N:
MT S-31DLC20D
  ks
P/N:
MT S-31DLC20D
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
5 stars, based on 1 reviews
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Doplňující informace:   S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to
20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.
Zařízení ve kterých je používaný:   Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Další informace:   Brochure


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


Jak zákazníci hodnotí produkt

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Průměrné hodnocení 100%. Hodnotil 1 zákazník. Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

uvozovkyVýborný design,výdrž,výkon i cena.Za ty peníze super telefon.uvozovky

před 0 měsíci, Anonym   
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.