MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MT S+31DLC10DMicroTik
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Doplňující informace:   Wavelength 1310nm
Distance 10KM
Mode SM
Data Rate 10Gbit
Connector Dual LC
Format SFP+
Ilustrativní obrázek
Výrobce MicroTik Třída produktu Zařízení bezdrátových sítí Typ   SFP+ 10GbE Module LR (LC) Doplňující informace   Wavelength 1310nm Distance 10KM Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

P/N:
MT S+31DLC10D
Kup najisto
P/N:
MT S+31DLC10D
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Doplňující informace:   Wavelength 1310nm
Distance 10KM
Mode SM
Data Rate 10Gbit
Connector Dual LC
Format SFP+


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.