MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MT S+85DLC03DMicroTik
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Doplňující informace:   Data Rate 10Gbit
Distance 300M
Wavelength 850nm
Mode MM
Connector Dual LC
Format SFP+
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Výrobce MicroTik Třída produktu Zařízení bezdrátových sítí Typ   SFP+ 10GbE Module SR (LC) Doplňující informace   Data Rate 10Gbit Distance 300MCelý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 1 451 Kč, Ušetříte 69 Kč (5 %)
1 382 Kč
1141.57 Kč bez DPH
€ 51.12
1382 Kč Skladem, expedice do 24 hodin routery
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

P/N:
MT S+85DLC03D
  ks
P/N:
MT S+85DLC03D
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Doplňující informace:   Data Rate 10Gbit
Distance 300M
Wavelength 850nm
Mode MM
Connector Dual LC
Format SFP+


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.