MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

MT S-3553LC20DMicroTik
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   SFP modul
Doplňující informace:   S35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP module
with a LC connector, 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.
Zařízení ve kterých je používaný:   Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Další informace:   Brochure
Ilustrativní obrázek
Výrobce MicroTik Třída produktu Zařízení bezdrátových sítí Typ   SFP modul Doplňující informace   S35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 1 776 Kč, Ušetříte 85 Kč (5 %)
1 691 Kč
1397.28 Kč bez DPH
€ 62.51
1691 Kč skladem routery
Dostupné:
skladem

Při volbě osobního odběru je zboží připraveno na pobočce Patro.cz do druhého pracovního dne.

P/N:
MT S-3553LC20D
  ks
Kup najisto
P/N:
MT S-3553LC20D
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
5 stars, based on 1 reviews
Výrobce: MicroTik
Třída produktu: Zařízení bezdrátových sítí
Typ:   SFP modul
Doplňující informace:   S35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP module
with a LC connector, 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.
Zařízení ve kterých je používaný:   Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Další informace:   Brochure


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


Jak zákazníci hodnotí produkt

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

Průměrné hodnocení 100%. Hodnotil 1 zákazník. Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

uvozovkyuvozovky

před 0 měsíci, Anonym   
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.