OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

J9151A_OEMOEMSFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , HP komp.Ilustrativní obrázek
SFP+ transceiver 10GBASE LR/LW, multirate, SM 10km, Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 11%
Maloobchodní cena: 3 298 Kč, Ušetříte 372 Kč (11 %)
2 926 Kč
2417.93 Kč bez DPH
€ 108.22
2926 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin rozšiřující karty, moduly
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
P/N:
J9151A_OEM
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
J9151A_OEM
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , HP komp.

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.