10Gbps Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ Module

E10GSFPSR735858211956IntelPočítačová síť
Rozhraní: SFP+
Rychlost datového přenosu (maximální): 10300 Mbit/s
Konektor pro optická vlákna: LC
Typ SFP vysílače: SR
* Výkon
Maximální přenosová vzdálenost: 300m
Vlnová délka: 850 nm
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
* Osvědčení
Certifikace RoHS: Ano
Ilustrativní obrázek
Počítačová síť Rozhraní SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální) 10300 Mbit/s Konektor pro optická vlákna LC Typ SFP vysílače SR * Výkon Maximální přenosová vzdálenost 300m Vlnová Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

EAN:
735858211956
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
E10GSFPSR
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Počítačová síť
Rozhraní: SFP+
Rychlost datového přenosu (maximální): 10300 Mbit/s
Konektor pro optická vlákna: LC
Typ SFP vysílače: SR
* Výkon
Maximální přenosová vzdálenost: 300m
Vlnová délka: 850 nm
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
* Osvědčení
Certifikace RoHS: Ano

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 70 °C
Typ SFP vysílačeSR
Vlnová délka850 nm
ARK ID50680
Produktová řadaIntel Ethernet SFP optics
Rychlost datového přenosu (maximální)10300 Mbit/s
Certifikace RoHSAno
RozhraníSFP+
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.