Net-X SFP+ modul/ 10G/ SM LC/ TRx 1310/ 20km/ Cisco kompatibilní

NAMNTX10188592457060642NET-X
Net-X SFP+ modul
Standardní SFP+ transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna.

Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard
optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.

SFP+ je upgrade SFP modulu, vyhovující rychlostem až 10Gbps.

Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a
datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických
komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně
vytěsňuje starší GBIC.

Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry
umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.

SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří některé
jedno-vláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery).

SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna,
přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.

Většinu modulů je možno na přání dodat s digitální diagnostikou (DMI) dle
standardu MSA SFF-8472.

Kompatibilita: U většiny modulů je udávaná kompatibilita Cisco. V praxi to
znamená, že pokud výrobce aktivního prvku nezamyká své zařízení pro použití
výhradně s moduly své značky, jsou tato zařízení kompatibilní s Cisco.

Moduly Net-X jsou vyráběny pod striktní kontrolou kvality a mohou být na
objednávku dodány s jakoukoliv kompatibilitou - např. HP, Juniper, Nortel,
Huawei, Avaya a další.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: singlemode

Vzdálenost: 20km

Tx/Rx: 1310 nm

Konektor: LC duplex

Kompatibilita: Cisco

Ilustrativní obrázek
Net X SFP+ modul Standardní SFP+ transcievery (sloučení slov transmitter vysílač a reciever přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní obousměrné spojení a využívá dvě optická vlákna. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

EAN:
8592457060642
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
NAMNTX1018
DPH:21 %
Hmotnost:0.02 kg


 

Net-X SFP+ modul
Standardní SFP+ transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna.
Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard
optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.
SFP+ je upgrade SFP modulu, vyhovující rychlostem až 10Gbps.
Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a
datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických
komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně
vytěsňuje starší GBIC.
Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry
umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.
SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří některé
jedno-vláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery).
SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna,
přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.
Většinu modulů je možno na přání dodat s digitální diagnostikou (DMI) dle
standardu MSA SFF-8472.
Kompatibilita: U většiny modulů je udávaná kompatibilita Cisco. V praxi to
znamená, že pokud výrobce aktivního prvku nezamyká své zařízení pro použití
výhradně s moduly své značky, jsou tato zařízení kompatibilní s Cisco.
Moduly Net-X jsou vyráběny pod striktní kontrolou kvality a mohou být na
objednávku dodány s jakoukoliv kompatibilitou - např. HP, Juniper, Nortel,
Huawei, Avaya a další.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP+
Rychlost: 10 Gbps
Typ: singlemode
Vzdálenost: 20km
Tx/Rx: 1310 nm
Konektor: LC duplex
Kompatibilita: Cisco


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.