Media Converter 1000BaseSX (SC) to 1000BaseT

AT-MC1004767035191768Allied TelesisFeatures of the AT-MC1004 (v2)
* Standalone or rackmountable into the AT-MCR12 chassis
* Reach extended distances to 220mt (62.5/125 fibre) or distances to 550mt (50/125 fibre)
* Auto-sense MDI/MDIX
* Full-Duplex operation
* Cost effective migration
Media konvertor - převod z 1000Base-T (RJ-45 konektor, MDI/MDIX na portu) na 1000Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 0,22 - 0,55km), AT-MC1004.
Ilustrativní obrázek
Features of the AT MC1004 (v2) * Standalone or rackmountable into the AT MCR12 chassis * Reach extended distances to 220mt (62.5/125 fibre) or distances to 550mt (50/125 fibre) * Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 4%
Maloobchodní cena: 4 231 Kč, Ušetříte 182 Kč (4 %)
4 049 Kč
3346.11 Kč bez DPH
€ 149.71
4049 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin kabeláž
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
767035191768
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
AT-MC1004
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Features of the AT-MC1004 (v2)
* Standalone or rackmountable into the AT-MCR12 chassis
* Reach extended distances to 220mt (62.5/125 fibre) or distances to 550mt (50/125 fibre)
* Auto-sense MDI/MDIX
* Full-Duplex operation
* Cost effective migration
Media konvertor - převod z 1000Base-T (RJ-45 konektor, MDI/MDIX na portu) na 1000Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 0,22 - 0,55km), AT-MC1004.

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.