Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

AT-MC102XL767035191744ALLIED TELESISFeatures of the AT-MC102XL (v4)
* Half & Full Duplex operation
* Transparent to 802.1Q packets
* Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis
* Wall-mountable using optional AT-WLMT
* Auto MDI/MDIX
* Missing LinkTM support
* Fibre Link Test function
* Multi-mode fibre (SC)
Media konvertor - převod z 100Base-TX na 100Base-FX (SC konektory, MM vlákno, dosah 2km), AT-MC102XL.

Optika: Ne
Rychlost LAN max.: 100 Mbps
Low profile: Ne
Ilustrativní obrázek
Features of the AT MC102XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack mountable using optional AT MCR12, AT TRAY4 or AT TRAY1 chassis * Wall mountable Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 4%
Maloobchodní cena: 2 129 Kč, Ušetříte 90 Kč (4 %)
2 039 Kč
1685.05 Kč bez DPH
€ 79.77
2039 Skladem, expedice do 24 hodin kabeláž
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

EAN:
767035191744
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
AT-MC102XL
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Features of the AT-MC102XL (v4)
* Half & Full Duplex operation
* Transparent to 802.1Q packets
* Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis
* Wall-mountable using optional AT-WLMT
* Auto MDI/MDIX
* Missing LinkTM support
* Fibre Link Test function
* Multi-mode fibre (SC)
Media konvertor - převod z 100Base-TX na 100Base-FX (SC konektory, MM vlákno, dosah 2km), AT-MC102XL.
Optika: Ne
Rychlost LAN max.: 100 Mbps
Low profile: Ne


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.