D-LINK DMC-300SC/E, 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

DMC-300SC/E790069241826D-LinkVzhled
LED indikátory: LAN
* Příkon
Spotřeba elektrické energie: 7,2W
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -25 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90%
* Osvědčení
Certifikace: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 300g
* Další charakteristiky
Technologie kabeláže: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
Plně duplexní režim: Ano
Rozhraní: RJ-45, SC
Typ kabelu: UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125?m MM Fiber; 10/125?m SM Fiber
Energetické požadavky: 7.5V, 1.5A
Rozměry (š x h x v): 89 x 119 x 25 mm
Ilustrativní obrázek
Vzhled LED indikátory LAN * Příkon Spotřeba elektrické energie 7,2W * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T T) 0 40 °C Rozsah teplot při skladování (T T) 25 70 °C Doporučená Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

EAN:
790069241826
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
DMC-300SC/E
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Vzhled
LED indikátory: LAN
* Příkon
Spotřeba elektrické energie: 7,2W
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -25 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90%
* Osvědčení
Certifikace: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 300g
* Další charakteristiky
Technologie kabeláže: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
Plně duplexní režim: Ano
Rozhraní: RJ-45, SC
Typ kabelu: UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125?m MM Fiber; 10/125?m SM Fiber
Energetické požadavky: 7.5V, 1.5A
Rozměry (š x h x v): 89 x 119 x 25 mm

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.