Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

SFP-10G-LR=882658167126CiscoMožnosti připojení
Technologie propojení: Kabel
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 75 g
* Další charakteristiky
Rozhraní: SFP
Rozměry (š x h x v): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Typ vlákna: SMF

Optika: Ano
Ilustrativní obrázek
Možnosti připojení Technologie propojení Kabel * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T T) 0 70 °C Rozsah teplot při skladování (T T) 40 85 °C * Hmotnost a rozměry Hmotnost 75 g * Další charakteristiky Rozhraní SFP Rozměry (š x h x v) 13. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 17%
Maloobchodní cena: 72 589 Kč, Ušetříte 12198 Kč (17 %)
60 391 Kč
49909.57 Kč bez DPH
€ 2235.03
60391 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin rozšiřující karty, moduly
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
882658167126
Doprava po celé ČR zdarma
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
SFP-10G-LR=
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Možnosti připojení
Technologie propojení: Kabel
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 75 g
* Další charakteristiky
Rozhraní: SFP
Rozměry (š x h x v): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Typ vlákna: SMF
Optika: Ano


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Typ vláknaSMF
Vlnová délka1310 nm
Rozměry (ŠxHxV)13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Vyměnitelný za provozuAno
RozhraníSFP
Technologie propojeníKabel
Hmotnost75 g
Spotřeba elektrické energie1 W
Rozsah teplot při skladování (T-T)-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 70 °C
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.