Cisco SFP-10G-LRM= (10GBASE-LRM SFP Module)

SFP-10G-LRM=882658167119CISCOMožnosti připojení
Technologie propojení: Kabel
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 75 g
* Další charakteristiky
Rozhraní: SFP
Rozměry (š x h x v): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Provozní rozsah teplot (T-T): 32 - 158 °F
Typ vlákna: MMF/SMF
Ilustrativní obrázek
Možnosti připojení Technologie propojení Kabel * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T T) 0 70 °C Rozsah teplot při skladování (T T) 40 85 °C * Hmotnost a rozměry Hmotnost 75 g * Další charakteristiky Rozhraní SFP Rozměry (š x h x v) 13.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 9%
Maloobchodní cena: 14 026 Kč, Ušetříte 1218 Kč (9 %)
12 808 Kč
10584.81 Kč bez DPH
€ 487.07
12808 Skladem, expedice do 24 hodin switche
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

EAN:
882658167119
Doprava po celé ČR zdarma
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
SFP-10G-LRM=
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Možnosti připojení
Technologie propojení: Kabel
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 75 g
* Další charakteristiky
Rozhraní: SFP
Rozměry (š x h x v): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Provozní rozsah teplot (T-T): 32 - 158 °F
Typ vlákna: MMF/SMF

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.