Catalyst 3560C Switch 8 GE PoE(+), 2 x Dual Uplink, IP Base

WS-C3560CG-8PC-S882658388620CiscoFunkce managementu
Přepínač vrstev: L2
Typ přepínače: řízený
Podpora pro multicast: Ano
QoS: Ano
* Možnosti připojení
Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
* Počítačová síť
Plně duplexní režim: Ano
Auto MDI/MDI-X: Ano
Agregace spojení: Ano
Broadcast storm control: Ano
DHCP klient: Ano
IGMP pozorování: Ano
Mezní poměr: Ano
Protokol větvícího se stromu (STP): Ano
Trasa IP: Ano
DHCP server: Ano
Podpora 10G: Ne
Směrovací záznamy: 750
* Přenos dat
Tabulka MAC adres: 8000 pol.
Podporované přenosové rychlosti: 10/100/1000 Mbps
Počet VLANs: 255
Maximální přenosová rychlost: 13,2 Gbit/s
Podpora pro Jumbo Frames: Ano
* Optické vlákno
Konektor pro optická vlákna: LC
Typ vlákna: Multi-mode
Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna: 1000BASE?LH, 1000BASE?LX, 1000BASE?SX, 1000BASE?ZX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
* Bezpečnost
SSH/SSL podpora: Ano
Access Control List (ACL): Ano
Filtrování MAC adres: Ano
* Protokoly
Protokoly pro management: IPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3
Přepínací protokol: IPv6
* Design
Barva: bílá
LED indikátory: Ano
Bezpečnost: UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, GB 4943, IEC 60825
Certifikace: FCC 15, CFR 47 A, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE marking, AS/NZS A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST, RoHs 6, CLEI
Zdroj katalogového listu produktu: Icecat.biz text
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): -5 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -25 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 5 - 95%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 5 - 95%
Provozní nadmořská výška: 0 - 3048m
Neprovozní nadmořská výška: 0 - 4000m
Provozní rozsah teplot (T-T): 23 - 104 °F
Tepelné vyzařování: 539 BTU/h
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 1,92 kg
* Další charakteristiky
Rozměry (š x h x v): 269 x 238 x 44,4 mm
Technologie propojení: Kabel
Frekvence: 10 Gbit/s
LED kontrolka napájení: Ano
Síť: Gigabit Ethernet
Napájecí zdroj: 23,9W
Vstupní frekvence: 50/60 Hz
Hmotnost: 1,93 kg (4.25 lbs)
Rozměry (š x h x v): 269,2 x 238,8 x 44,4 mm (10.6 x 9.4 x 1.75")
Ilustrativní obrázek
Funkce managementu Přepínač vrstev L2 Typ přepínače řízený Podpora pro multicast Ano QoS Ano * Možnosti připojení Technologie kabeláže Ethernetu měď 1000BASE T, 100BASE TX, 10BASE Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

EAN:
882658388620
Doprava po celé ČR zdarma
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
WS-C3560CG-8PC-S
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Funkce managementu
Přepínač vrstev: L2
Typ přepínače: řízený
Podpora pro multicast: Ano
QoS: Ano
* Možnosti připojení
Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
* Počítačová síť
Plně duplexní režim: Ano
Auto MDI/MDI-X: Ano
Agregace spojení: Ano
Broadcast storm control: Ano
DHCP klient: Ano
IGMP pozorování: Ano
Mezní poměr: Ano
Protokol větvícího se stromu (STP): Ano
Trasa IP: Ano
DHCP server: Ano
Podpora 10G: Ne
Směrovací záznamy: 750
* Přenos dat
Tabulka MAC adres: 8000 pol.
Podporované přenosové rychlosti: 10/100/1000 Mbps
Počet VLANs: 255
Maximální přenosová rychlost: 13,2 Gbit/s
Podpora pro Jumbo Frames: Ano
* Optické vlákno
Konektor pro optická vlákna: LC
Typ vlákna: Multi-mode
Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna: 1000BASE?LH, 1000BASE?LX, 1000BASE?SX, 1000BASE?ZX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
* Bezpečnost
SSH/SSL podpora: Ano
Access Control List (ACL): Ano
Filtrování MAC adres: Ano
* Protokoly
Protokoly pro management: IPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3
Přepínací protokol: IPv6
* Design
Barva: bílá
LED indikátory: Ano
Bezpečnost: UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, GB 4943, IEC 60825
Certifikace: FCC 15, CFR 47 A, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE marking, AS/NZS A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST, RoHs 6, CLEI
Zdroj katalogového listu produktu: Icecat.biz text
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): -5 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -25 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 5 - 95%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 5 - 95%
Provozní nadmořská výška: 0 - 3048m
Neprovozní nadmořská výška: 0 - 4000m
Provozní rozsah teplot (T-T): 23 - 104 °F
Tepelné vyzařování: 539 BTU/h
* Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 1,92 kg
* Další charakteristiky
Rozměry (š x h x v): 269 x 238 x 44,4 mm
Technologie propojení: Kabel
Frekvence: 10 Gbit/s
LED kontrolka napájení: Ano
Síť: Gigabit Ethernet
Napájecí zdroj: 23,9W
Vstupní frekvence: 50/60 Hz
Hmotnost: 1,93 kg (4.25 lbs)
Rozměry (š x h x v): 269,2 x 238,8 x 44,4 mm (10.6 x 9.4 x 1.75")

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Typ přepínačeŘízený
BarvaBílá
Napájecí zdroj23.9 W
Typ vláknaMulti-mode
Neprovozní nadmořská výška0 - 4000 m
Protokol větvícího se stromu (STP)Ano
Technologie propojeníKabel
DHCP serverAno
Trasa IPAno
Provozní nadmořská výška0 - 3048 m
IGMP pozorováníAno
Střední doba mezi poruchami (MTBF)355830 h
Frekvence10 Gbit/s
SSH/SSL podporaAno
Vnitřní paměť128 MB
Mezní poměrAno
Hmotnost1920 g
Maximální přenosová rychlost13.2 Gbit/s
Auto MDI/MDI-XAno
Protokoly pro managementIPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3
Broadcast storm controlAno
Spotřeba elektrické energie158 W
Vstupní proud1.7 - 0.9 A
Přepínací protokolIPv6
Rozměry (ŠxHxV)269 x 238 x 44.4 mm
Počet VLANs255
Rozsah teplot při skladování (T-T)-25 - 70 °C
Access Control List (ACL)Ano
Agregace spojeníAno
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)5 - 95 %
Tabulka MAC adres8000 pol.
Provozní rozsah teplot (T-T)-5 - 40 °C
Podpora pro Jumbo FramesAno
Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna1000BASE-LH, 1000BASE-LX, 1000BASE-SX, 1000BASE-ZX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
Doporučená provozní relativní vlhkost5 - 95 %
QoS:Ano
Paměť flash64 MB
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-4511
Vstupní napětí100 - 240 V
Filtrování MAC adres:Ano
SíťGigabit Ethernet
Podpora pro multicastAno
CertifikaceFCC 15, CFR 47 A, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE marking, AS/NZS A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST, RoHs 6, CLEI
Podporované přenosové rychlosti10/100/1000 Mbps
DHCP klientAno
Směrovací záznamy750
Přepínač vrstevL2
LED indikátoryAno
Plně duplexní režimAno
Vstupní frekvence50/60 Hz
Weight:4.25 lbs
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.