SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

XL-MGB-LXBXtendLanKonverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet kompatibilní

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Např. pro GSW-2400, FGSW-4840S, SGSW-2620, WGT/GT-705A, ENW-9607M.

Vlnová délka vysílače 1550nm.
Vlnová délka přijímače 1310nm.
Marže nejméně 12dB.
Doporučený dosah max. 20km.

Vysílání:
Výkon min. -9dBm, max. -3dBm (pro vlákno 9/125um).
Vlnová délka: 1530-1570nm, spektrální šířka (-20dB) 1nm.


Příjem v rozsahu 1260-1360nm.
Citlivost -21dBm pro BER<1e-12. Saturace přijímače při -1dBm pro BER<1e-12. .ORL 14dB

Lze používat i pro multimode, dlouhodobě oěřeny aplikace na 50/125um vlákne s dosahem 1km bez použití mode condition kabelů.

Typ vlákna: Multimode
Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Ilustrativní obrázek
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small Form Pluggable (SFP). Standard 1000Base LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

P/N:
XL-MGB-LXB
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
XL-MGB-LXB
DPH:21 %
Hmotnost:0.01 kg


 
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet kompatibilní
Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Např. pro GSW-2400, FGSW-4840S, SGSW-2620, WGT/GT-705A, ENW-9607M.
Vlnová délka vysílače 1550nm.
Vlnová délka přijímače 1310nm.
Marže nejméně 12dB.
Doporučený dosah max. 20km.
Vysílání:
Výkon min. -9dBm, max. -3dBm (pro vlákno 9/125um).
Vlnová délka: 1530-1570nm, spektrální šířka (-20dB) 1nm.
Příjem v rozsahu 1260-1360nm.
Citlivost -21dBm pro BER<1e-12. Saturace přijímače při -1dBm pro BER<1e-12. .ORL 14dB
Lze používat i pro multimode, dlouhodobě oěřeny aplikace na 50/125um vlákne s dosahem 1km bez použití mode condition kabelů.
Typ vlákna: Multimode
Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.