SFP modul 10G SFP+ LC SR Transreciever, 850nm, 80m/300m – Cisco, Planet kompatib

XL-MTB-SR=XtendLanKonverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Plně kompatibilní s Cisco, Planet
Většinou komatibilní: D-Link, Zyxel, Extreme

Vlnová délka 850nm (+/- 10nm)
Přenosová marže marže: min. 6,2dB

Dosahy na MM vláknech různých modálních šířek pásma:
62,5um, 160MHz*km dosah 26m
62,5um, 200MHz*km dosah 33m
50um, 400MHz*km dosah 66m
50um, 500MHz*km dosah 82m
50um, 2000MHz*km dosah 300m

Světelný výkon min -7,3dBm, typicky -2,6dBm
Citlivost přijímače: -13,5dBm

Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+
Ilustrativní obrázek
Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small Form Pluggable (SFP). Standard 1000Base SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

P/N:
XL-MTB-SR=
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
XL-MTB-SR=
DPH:21 %
Hmotnost:0.02 kg


 
5 stars, based on 1 reviews
Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.
Plně kompatibilní s Cisco, Planet
Většinou komatibilní: D-Link, Zyxel, Extreme
Vlnová délka 850nm (+/- 10nm)
Přenosová marže marže: min. 6,2dB
Dosahy na MM vláknech různých modálních šířek pásma:
62,5um, 160MHz*km dosah 26m
62,5um, 200MHz*km dosah 33m
50um, 400MHz*km dosah 66m
50um, 500MHz*km dosah 82m
50um, 2000MHz*km dosah 300m
Světelný výkon min -7,3dBm, typicky -2,6dBm
Citlivost přijímače: -13,5dBm
Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Warranty:36 Měsíc(ů)
Jak zákazníci hodnotí produkt

SFP modul 10G SFP+ LC SR Transreciever, 850nm, 80m/300m – Cisco, Planet kompatib

Průměrné hodnocení 100%. Hodnotil 1 zákazník. Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

uvozovkyPo delším váhání jsem se rozhodl pro osvědčenou, recenzemi vychválenou kvalitu a nelituji. Samozřejmě, kvalita=vyšší cena, ale na K24.cz to je za smysluplný peníz.uvozovky

před 1 měsícem, Anonym   
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.