HP MSA 2040 8Gb, HP MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

C8R23A4948382996053HP ENTPočítačová síť
Rozhraní: SFP+
Rychlost datového přenosu (maximální): 8000 Mbit/s
Typ SFP vysílače: SW
* Výkon
Podpora výměny za provozu: Ano
Auto MDI/MDI-X: Ano
Typ kabelu: Multi-mode
Podporovaný průměr optického kabelu: 50/125, 62.5/125 ?m
* Příkon
Vstupní napětí: 3,3V
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 80%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 10 - 85%
* Hmotnost a rozměry
Šířka: 1,34 cm
Hloubka: 5,65 cm
Výška: 8,5 mm
* Osvědčení
Certifikace: MSA
* Obsah balení
Počet přiložených produtků: 4 kusů
Ilustrativní obrázek
Počítačová síť Rozhraní SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální) 8000 Mbit/s Typ SFP vysílače SW * Výkon Podpora výměny za provozu Ano Auto MDI/MDI X Ano Typ kabelu Multi mode Podporovaný průměr optického kabelu 50/125, 62.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

EAN:
4948382996053
Doprava po celé ČR zdarma
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
C8R23A
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
5 stars, based on 1 reviews
Počítačová síť
Rozhraní: SFP+
Rychlost datového přenosu (maximální): 8000 Mbit/s
Typ SFP vysílače: SW
* Výkon
Podpora výměny za provozu: Ano
Auto MDI/MDI-X: Ano
Typ kabelu: Multi-mode
Podporovaný průměr optického kabelu: 50/125, 62.5/125 ?m
* Příkon
Vstupní napětí: 3,3V
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 80%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 10 - 85%
* Hmotnost a rozměry
Šířka: 1,34 cm
Hloubka: 5,65 cm
Výška: 8,5 mm
* Osvědčení
Certifikace: MSA
* Obsah balení
Počet přiložených produtků: 4 kusů

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Warranty:36 Měsíc(ů)
Jak zákazníci hodnotí produkt

HP MSA 2040 8Gb, HP MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

Průměrné hodnocení 100%. Hodnotil 1 zákazník. Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

uvozovkyperfektniuvozovky

před 1 měsícem, Anonym   
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.