TP-Link TL-SL3452 Managed Switch 48x10/100, 4x Gbit (2xRJ45+2xSFP)

TL-SL34526935364020507TP-Link
Řízený switch L2 s 48 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty
TL-SL3452

Řízený přepínač s 48 porty a 4 gigabitovými odchozími porty
Pokročilé podnikové funkce na bázi standardů: IEEE 802.1d, 802.1x, 802.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP a dalších
SNMP, webová správa, Telnet, konzolová správa

•Podporuje SNMP, webovou/Telnet/konzolovou správu
•Podporuje SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3
•Podporuje SNMP MIB-II, Ethernet MIB a Bridge MIB
•Podporuje statistiky, historie, alarmy a skupiny událostí RMON
•Podporuje GARP a GVRP
•Podporuje protokol IEEE 802.1X pro řízení přístupu k síti na základě portů a připojení k protokolu RADIUS
•Podporuje 52 portové sítě VLAN a 256 IEEE 802.1Q Tag VLAN
•Podporuje seskupování portů IEEE 802.3ad s LACP
•Podporuje statické adresy MAC a správu filtrování adres MAC
•Podporuje prioritu statických portů, IEEE 802.1p, 4 prioritní porty a zásady příchozího provozu
•Podporuje funkce konfigurace zabezpečení portu, kontrolu všesměrového vysílání a zrcadlení portů
•Podporuje protokol IEEE 802.1D Spanning Tree
•Podporuje blokování předávání (ne HOL)
•Podporuje funkci IGMP Snooping
•Podporuje SNMP, webovou/Telnet/konzolovou správu
•Podporuje upgrade firmwaru, zálohování a obnovení konfigurace
•Ocelové pouzdro k montáži do racku
•Interní napájení


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p

Interface
48 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
1 Console Port

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Fan Quantity
Fanless

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum: 20.3W (220V/50Hz)

Dimensions ( W x D x H )
17.32*10.2*1.73 in.(440*260*44 mm)


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
17.6Gbps

Packet Forwarding Rate
13.1Mpps

MAC Address Table
8k

Jumbo Frame
10240 Bytes


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN

VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration

Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based

Security
IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

L2 Switching Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control

Management
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS



OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
Switch; Power Cord; Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet

System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment
Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F);
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Ilustrativní obrázek
Řízený switch L2 s 48 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty TL SL3452 Řízený přepínač s 48 porty a 4 gigabitovými odchozími porty Pokročilé podnikové funkce na bázi standardů IEEE 802. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 23%
Maloobchodní cena: 9 489 Kč, Ušetříte 2182 Kč (23 %)
7 307 Kč
6038.7 Kč bez DPH
€ 284.53
7307 obvykle do pěti dnů switche
Dostupné:
obvykle do pěti dnů
Náš kód: 1076826282
EAN:
6935364020507
Doprava po celé ČR zdarma
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
TL-SL3452
DPH:21 %
Hmotnost:1 kg


 

Řízený switch L2 s 48 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty
TL-SL3452
Řízený přepínač s 48 porty a 4 gigabitovými odchozími porty
Pokročilé podnikové funkce na bázi standardů: IEEE 802.1d, 802.1x, 802.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP a dalších
SNMP, webová správa, Telnet, konzolová správa
•Podporuje SNMP, webovou/Telnet/konzolovou správu
•Podporuje SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3
•Podporuje SNMP MIB-II, Ethernet MIB a Bridge MIB
•Podporuje statistiky, historie, alarmy a skupiny událostí RMON
•Podporuje GARP a GVRP
•Podporuje protokol IEEE 802.1X pro řízení přístupu k síti na základě portů a připojení k protokolu RADIUS
•Podporuje 52 portové sítě VLAN a 256 IEEE 802.1Q Tag VLAN
•Podporuje seskupování portů IEEE 802.3ad s LACP
•Podporuje statické adresy MAC a správu filtrování adres MAC
•Podporuje prioritu statických portů, IEEE 802.1p, 4 prioritní porty a zásady příchozího provozu
•Podporuje funkce konfigurace zabezpečení portu, kontrolu všesměrového vysílání a zrcadlení portů
•Podporuje protokol IEEE 802.1D Spanning Tree
•Podporuje blokování předávání (ne HOL)
•Podporuje funkci IGMP Snooping
•Podporuje SNMP, webovou/Telnet/konzolovou správu
•Podporuje upgrade firmwaru, zálohování a obnovení konfigurace
•Ocelové pouzdro k montáži do racku
•Interní napájení
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols
IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface
48 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
1 Console Port
Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity
Fanless
Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption
Maximum: 20.3W (220V/50Hz)
Dimensions ( W x D x H )
17.32*10.2*1.73 in.(440*260*44 mm)
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane
17.6Gbps
Packet Forwarding Rate
13.1Mpps
MAC Address Table
8k
Jumbo Frame
10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security
IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
L2 Switching Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Management
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

OTHERS
Certification
CE, FCC, RoHS
Package Contents
Switch; Power Cord; Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment
Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F);
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Podpora pro multicastAno
Rozměry (ŠxHxV)440 x 260 x 44 mm
Typ přepínačeŘízený
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)5 - 90 %
Protokol větvícího se stromu (STP)Ano
Doporučená provozní relativní vlhkost10 - 90 %
Konzolový portRS-232
IGMP pozorováníAno
CertifikaceFCC, CE
Auto MDI/MDI-XAno
Broadcast storm controlAno
Rozsah teplot při skladování (T-T)-40 - 70 °C
Počet SFP/SFP+ portů2
Zrcadlení portůAno
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 40 °C
Počet portů gigabitového Ethernetu2
Kapacita přepínání17.6 Gbit/s
Store-and-forwardAno
Síťové standardyIEEE 802.3
Agregace spojeníAno
Podporované přenosové rychlosti10/100/1000 Mbps
Počet slotů SFP modulu2
Maximální přenosová rychlost1 Gbit/s
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-4552
Podporované síťové protokolySNMP
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.