NOVATRON SFP 1000Base-LX/LH; OEM (SMD; pro Cisco)

GLC-LH-SMD=OEMNetrixSFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), dosah až 10km (SM vlákno 9/125 m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m).

Kompaktibilní se switchi značky Cisco.
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), dosah až 10km (SM vlákno 9/125 m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m). Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 13%
Maloobchodní cena: 3 152 Kč, Ušetříte 409 Kč (13 %)
2 743 Kč
2266.87 Kč bez DPH
€ 101.51
2743 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin rozšiřující karty, moduly
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
P/N:
GLC-LH-SMD=OEM
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
GLC-LH-SMD=OEM
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), dosah až 10km (SM vlákno 9/125 m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m).
Kompaktibilní se switchi značky Cisco.

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.