DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 ?, Duplex Length 2m

DK-2932-024016032249641Digitus
Výrobce: Assmann
Třída produktu: Kabely a spojky
Délka:   2 m
Typ kabeláže:   single-mode optický kabel
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   SC duplex
Maximální rychlost přenosu:   1 Gb/s
Barva:   žlutá
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Výrobce Assmann Třída produktu Kabely a spojky Délka   2 m Typ kabeláže   single mode optický kabel Typ konektoru 1   LC duplex Typ konektoruCelý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 236 Kč, Ušetříte 11 Kč (5 %)
225 Kč
185.63 Kč bez DPH
€ 8.56
225 skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin kabely, redukce
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4016032249641
  ks
P/N:
DK-2932-02
DPH:21 %
Hmotnost:0.06 kg


 
Výrobce: Assmann
Třída produktu: Kabely a spojky
Délka:   2 m
Typ kabeláže:   single-mode optický kabel
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   SC duplex
Maximální rychlost přenosu:   1 Gb/s
Barva:   žlutá

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.