Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OM2 LC-SC, 3m, 15 LGW

DK-2932-034016032249658Assmann
Výrobce: Assmann
Třída produktu: Kabely a spojky
Délka:   3 m
Typ kabeláže:   single-mode optický kabel
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   SC duplex
Maximální rychlost přenosu:   1 Gb/s
Barva:   žlutá
Ilustrativní obrázek
Výrobce Assmann Třída produktu Kabely a spojky Délka   3 m Typ kabeláže   single mode optický kabel Typ konektoru 1   LC duplex Typ konektoru Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 218 Kč, Ušetříte 11 Kč (5 %)
207 Kč
170.84 Kč bez DPH
€ 7.65
207 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin kabely, redukce
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4016032249658
  ks
Kup najisto
P/N:
DK-2932-03
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Výrobce: Assmann
Třída produktu: Kabely a spojky
Délka:   3 m
Typ kabeláže:   single-mode optický kabel
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   SC duplex
Maximální rychlost přenosu:   1 Gb/s
Barva:   žlutá


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.