HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl, HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl

QK735AHP ENTVlastnosti
Certifikace RoHS: Ano
Konektor 1: LC
Konektor 2: LC
Typ pohlaví: Samec/samec
Typ kabelu: OFC
Průměr jádra: 62,5 ?m
Průměr opláštění: 125 ?m
Plnění normy REACH: Ano
* Hmotnost a rozměry
Délka kabelu: 15m
* Další charakteristiky
Materiál: PVC
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Vlastnosti Certifikace RoHS Ano Konektor 1 LC Konektor 2 LC Typ pohlaví Samec/samec Typ kabelu OFC Průměr jádra 62,5 ?m Průměr opláštění 125 ?m Plnění normy REACH Ano * Hmotnost a rozměryCelý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

P/N:
QK735A
P/N:
QK735A
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Vlastnosti
Certifikace RoHS: Ano
Konektor 1: LC
Konektor 2: LC
Typ pohlaví: Samec/samec
Typ kabelu: OFC
Průměr jádra: 62,5 ?m
Průměr opláštění: 125 ?m
Plnění normy REACH: Ano
* Hmotnost a rozměry
Délka kabelu: 15m
* Další charakteristiky
Materiál: PVC

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Certifikace RoHSAno
Plnění normy REACHAno
Průměr opláštění125 um
Průměr jádra62.5 um
Typ kabeluOFC
Konektor 2LC
Konektor 1LC
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.