MikroTik SFP modul GPON ONU 3,3V

SFPONUMikroTikPŘEHLED

GPON ONU modul umožňuje použít jakýkoliv RouterBOARD prostřednictvím SFP portu ve Fiber-to-Home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software.

Konfigurace se provádí ze strany ISP, GPON ONU integruje GPON OMCI Stack a jer plně kompatibilní s ITU-T G.984 standardy.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

* Single 3.3V power supply
* Small form factor pluggable, simplex SC connector
* 1310nm burst-mode transmitter with DFB laser
* 1490nm continuous-mode receiver with APD-TIA
* 1244Mb/s downstream and 2488Mb/s upstream
* Compliant with ITU-T G984.2 Class B+ or C+
* 2-wire interface for integrated digital diagnostic monitoring (SFF-8472)
Ilustrativní obrázek
PŘEHLED GPON ONU modul umožňuje použít jakýkoliv RouterBOARD prostřednictvím SFP portu ve Fiber to Home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software. Konfigurace se provádí ze strany ISP, GPON ONU integruje GPON OMCI Stack a jer plně kompatibilní s ITU T G. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 23%
Maloobchodní cena: 2 940 Kč, Ušetříte 686 Kč (23 %)
2 254 Kč
1862.72 Kč bez DPH
€ 83.34
2254 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
P/N:
SFPONU
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
SFPONU
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
PŘEHLED
GPON ONU modul umožňuje použít jakýkoliv RouterBOARD prostřednictvím SFP portu ve Fiber-to-Home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software.
Konfigurace se provádí ze strany ISP, GPON ONU integruje GPON OMCI Stack a jer plně kompatibilní s ITU-T G.984 standardy.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
* Single 3.3V power supply
* Small form factor pluggable, simplex SC connector
* 1310nm burst-mode transmitter with DFB laser
* 1490nm continuous-mode receiver with APD-TIA
* 1244Mb/s downstream and 2488Mb/s upstream
* Compliant with ITU-T G984.2 Class B+ or C+
* 2-wire interface for integrated digital diagnostic monitoring (SFF-8472)

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.