Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m

504635901878504636Qoltec
Výrobce: Qoltec
Třída produktu: Patchcordy a instalační kabely
Typ kabeláže:   Optic Patchcord
Délka:   500 cm
Kategorie:   netýká se
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   LC duplex
Cross-Over:   Ne
Barva:   Černá
Další informace:   description
Ilustrativní obrázek
Výrobce Qoltec Třída produktu Patchcordy a instalační kabely Typ kabeláže   Optic Patchcord Délka   500 cm Kategorie   netýká se Typ konektoru Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 224 Kč, Ušetříte 11 Kč (5 %)
213 Kč
175.97 Kč bez DPH
€ 7.88
213 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin kabeláž
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
5901878504636
  ks
Kup najisto
P/N:
50463
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
Výrobce: Qoltec
Třída produktu: Patchcordy a instalační kabely
Typ kabeláže:   Optic Patchcord
Délka:   500 cm
Kategorie:   netýká se
Typ konektoru 1:   LC duplex
Typ konektoru 2:   LC duplex
Cross-Over:   Ne
Barva:   Černá
Další informace:   description


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.