PLANET MGB-SX Mini GBIC SX Modul

MGB-SX4711213686252PlanetPLANET MGB-SX


Optický modul LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Formát: SFP

Rychlost: 1 Gbps

Typ: multi mode

Vzdálenost: max. 550 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC

Modelové číslo: MGB-SX
Barva: stříbrná
Ilustrativní obrázek
PLANET MGB SX Optický modul LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát SFP Rychlost 1 Gbps Typ multi mode Vzdálenost max. 550 m Tx/Rx 850 Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 14%
Maloobchodní cena: 694 Kč, Ušetříte 95 Kč (14 %)
599 Kč
494.47 Kč bez DPH
€ 22.11
599 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
4711213686252
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
MGB-SX
DPH:21 %
Hmotnost:0.06 kg


 
PLANET MGB-SX
Optický modul LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP
Rychlost: 1 Gbps
Typ: multi mode
Vzdálenost: max. 550 m
Tx/Rx: 850 nm
Konektor: LC
Modelové číslo: MGB-SX
Barva: stříbrná


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Depth:126 mm
Width:70 mm
Height:28 mm
Net weight:0.090 kg
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.