MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+85D-03MikroTikML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.


Konektory a rozhraní
Konektory: (2) LC

Optika
Dosah [km]: 0,3
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Multi Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Typ přenosu: 2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Software
DDMI - diagnostika: Ano


Výrobce: MikroTik
Pásmo: Není
Podpora PoE: Ano
Typ: Není
Rychlost ethernetu: 10/100 Mbit
VPN: Ano
Wi-Fi: Ne
Ilustrativní obrázek
ML S+85D 03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 9%
Maloobchodní cena: 866 Kč, Ušetříte 82 Kč (9 %)
784 Kč
647.78 Kč bez DPH
€ 28.97
784 Kč na dotaz switche
Dostupné:
P/N:
ML-S+85D-03
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
ML-S+85D-03
DPH:21 %
Hmotnost:0.29 kg


 
ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.
Konektory a rozhraní
Konektory: (2) LC
Optika
Dosah [km]: 0,3
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Multi Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Typ přenosu: 2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850
Software
DDMI - diagnostika: Ano
Výrobce: MikroTik
Pásmo: Není
Podpora PoE: Ano
Typ: Není
Rychlost ethernetu: 10/100 Mbit
VPN: Ano
Wi-Fi: Ne


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.