MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco comp

ML-S+85D-03oemML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.


Konektory a rozhraní
Konektory: (2) LC

Optika
Dosah [km]: 0,3
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Multi Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Typ přenosu: 2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Software
DDMI - diagnostika: Ano


Výrobce: MikroTik
Pásmo: Není
Podpora PoE: Ano
Typ: Není
Rychlost ethernetu: 10/100 Mbit
VPN: Ano
Wi-Fi: Ne
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
ML S+85D 03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 18%
Maloobchodní cena: 866 Kč, Ušetříte 153 Kč (18 %)
713 Kč
589.18 Kč bez DPH
€ 26.9
713 Skladem, expedice do 24 hodin switche
Dostupné:
Skladem, expedice do 24 hodin

Zboží je připraveno v našem expedičním skladu.

P/N:
ML-S+85D-03
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
ML-S+85D-03
DPH:21 %
Hmotnost:0.29 kg


 
ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.
Konektory a rozhraní
Konektory: (2) LC
Optika
Dosah [km]: 0,3
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Multi Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Typ přenosu: 2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850
Software
DDMI - diagnostika: Ano
Výrobce: MikroTik
Pásmo: Není
Podpora PoE: Ano
Typ: Není
Rychlost ethernetu: 10/100 Mbit
VPN: Ano
Wi-Fi: Ne


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.