DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ DELL kompatibilní/ neoriginální

SFP-1G-MM-550M-D8592457109907DellDELL SFP-1G-MM-500M-DE


1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití multimode vlákna. Obecná kompatibilita s výrobky Dell.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Formát: SFP

Rychlost: 1 Gbps

Typ: multimode

Vzdálenost: max. 550 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Modelové číslo: SFP-1G-MM-500M-DE
Ilustrativní obrázek
DELL SFP 1G MM 500M DE 1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití multimode vlákna. Obecná kompatibilita s výrobky Dell. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
486 Kč
401.26 Kč bez DPH
€ 17.95
486 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
8592457109907
  ks
Kup najisto
P/N:
SFP-1G-MM-550M-D
DPH:21 %
Hmotnost:0.02 kg


 
DELL SFP-1G-MM-500M-DE
1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití multimode vlákna. Obecná kompatibilita s výrobky Dell.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP
Rychlost: 1 Gbps
Typ: multimode
Vzdálenost: max. 550 m
Tx/Rx: 850 nm
Konektor: LC duplex
Modelové číslo: SFP-1G-MM-500M-DE


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.